Apartamenty Przemyśl

Spływy kajakowe

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się od 18 lat organizowaniem spływów kajakowych po rzece San. W naszej wypożyczalni możecie Państwo znaleźć ofertę dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych: szkolnych oraz firm. Zajmujemy się realizacją autorskich programów spływów kajakowych na bazie imprez integracyjnych, pikników tematycznych, spotkań klimatycznych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i ratowników.

Ta oferta kierowana specjalnie do Państwa.

Polecamy Państwu aktywny wypoczynek na jednej z najciekawszych rzek w Polsce. Bliski kontakt z wodą i dziką przyrodą pozwoli Państwu na zrelaksowanie się i ucieczkę od codziennych obowiązków i uatrakcyjni pobyt w naszym mieście. Oprócz tego istnieje możliwość obejrzenia wielu interesujących miejsc leżących w Dolinie Sanu. San wije się wieloma zakolami i przełomami przez tereny Pogórza Strzyżowsko – Dynowskiego, Pogórza Przemyskiego zahaczając o małe miasteczka i wioski, gdzie zachowały się cenne zabytki (od budownictwa drewnianego po barokowe kościoły, renesansowe świątynie, dworki i zamki). Bliski kontakt z wodą i dziką przyrodą, połączony z lekkim łykiem historii, pozwoli Państwu na zrelaksowanie się.

Proponujemy trasy : Krasiczyn – Ostrów 15 km, Chołowice – Krasiczyn 10 km , Chołowice – Ostrów 25 km, Chyrzyna – Ostrów 30 km, Chyrzyna – Krasiczyn 15 km, Ruszelczyce – Ostrów 35 km, Ruszelczyce – Krasiczyn 18 km, Babice – Ostrów 38 km, Babice Krasiczyn 22 km.

Zapewniamy kompleksową usługę: kajaki + wiosła + kamizelki asekuracyjne + worki wodoodporne + transport kajaków i Państwa.

Więcej informacji pod Tel. 505 999 789 lub 512 125 969

Ponadto zapewniamy pełną dowolność w wyborze trasy na odcinku górnym rzeki: ze Zwierzynia do Przemyśla (158 km) oraz dolnym z Przemyśla do Sandomierza (173 km). W sumie 331 km trasy po tej pięknej rzece.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tu Nas znajdziecie:

www.przemysl-kajaki.pl

facebook.com/splywykajakoweprzemysl

 

Ziemia Przemyska to zróżnicowany i piękny obszar na mapie Podkarpacia z ponad tysiącletnią historią. Przemyśl jako centralny jej punkt jest położony na styku kultur i religii, Wschodu i Zachodu. O burzliwych dziejach tej bogatej w historię ziemi przypomina wiele miejsc, które zachowane do dzisiejszych czasów są świadkami wielkich wydarzeń. Miłośnikom militariów i historii szczególnie polecamy zainteresować się jednym z największych zespołów architektury militarnej i obronnej, czyli pierścień Fortów Twierdzy Przemyśl. Ze wspaniałych zabytków polecamy Zamek Kazimierzowski położony w na Wzgórzu Zamkowym w Przemyślu wraz z otaczającym go Parkiem Miejskim oraz nazwany perłą renesansu Zamkiem w pobliskim Krasiczynie. Przemyśl i okolice to najlepsze miejsce do zwiedzania i pieszych wędrówek, ale to co przyciąga najbardziej to różnorodność szlaków i ścieżek rowerowych, gdzie każdy bądź zawodowiec czy amator znajdzie trasy dla siebie. W sezonie zimowym Przemyśl zaprasza na położony w mieście stok narciarki z wyciągiem krzesełkowym. Z racji położenia Przemyśl jest świetną bazą wypadową do pięknego Lwowa na Ukrainie, gdzie najlepiej dostać się koleją lub autobusem. Zapraszamy.

Gorący zachęcamy do pobrania aplikacji ‘Mobilny Przemyśl’ – TUTAJ